Привітання директора педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії з нагоди Дня знань та початку нового 2020-2021 навчального року

Шановна академічна спільното, дорогі здобувачі освіти!!! Сердечно вітаю усіх вас із Днем знань та початком нового навчального року, справжнім святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Не менш важливим перший день навчального року є й для першокурсників. Я вітаю із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – здобувач освіти. Сьогодні ви починаєте рух сходинками професійного розвитку. Бажаю Вам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Усім студентам бажаю наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Переконана, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті.

У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Найщиріші слова подяки — викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вами на все життя. Дорогі колеги, шановні викладачі, пам’ятайте – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни. Покладаюся на ваші мудрість, професіоналізм і терпіння. Вірю, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою та наукою. Від усієї душі бажаю вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичу, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом студентської подяки за добрі справи.

Нехай цей навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки! А цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у наш коледж, кожну родину! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок.
Зі святом!