«Перший тиждень дитини в школі» у Запорізькій загальноосвітній  школі №24

«Перший тиждень дитини в школі» у Запорізькій загальноосвітній школі №24

Здобувачі освіти 4 курсу групи Г спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом методистів Коваль Н.М. та Онуфрієнко О.Г. проходили практику «Перший тиждень дитини в школі» у Запорізькій загальноосвітній школі №24.
Завдяки досвідченим педагогам Шевелєвій Л.М. та Дяченко О.В. майбутні вчителі мали можливість ознайомитися з особливостями періоду адаптації дитини до нових умов у перші дні її перебування у школі, з організацією освітнього середовища у класі, плануванням роботи вчителя в перший тиждень (модельна програма «Я- школяр»), проведенням ранкових зустрічей, розробкою та впровадженням правил і рутин, зі специфікою роботи вчителя з батьками першокласників на початку нового навчального року.
Висловлюємо щиру подяку адміністрації та вчителям ЗОШ №24 за організацію практики, за щедрість думок, досвіду. А нашим першокласникам бажаємо щасливої мандрівки Країною знань!