online заняття з методики навчання української мови

Відповідно до Угоди про співпрацю між Комунальним закладом вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради та КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж», з метою розширення співпраці у сфері наукової та освітньої діяльності 15 листопада 2021 року викладачем-методистом педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії  Лапіною А.О. проведено online навчальне заняття з методики навчання української мови для здобувачів освіти Балтського фахового педагогічного коледжу.  Викладачі філологічних дисциплін закладів освіти Південного регіону України  високо оцінили професійну майстерність Алли Олександрівни. Пишаємося колегою і бажаємо творчих успіхів!