Онлайн-засідання методичного об’єднання викладачів дошкільних дисциплін Південного регіону України

09.11.2022 на базі педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання викладачів дошкільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Південного регіону України. Учасники зустрічі розглянули питання модернізації змісту професійної підготовки фахівців, організаційних підходів до освітнього процесу, підвищення якості освіти студентів з особливими освітніми потребами. Під час проведення круглого столу поділилися досвідом використання сучасних технологій дистанційної освіти. Спілкування з колегами було плідним та результативним.

Голова циклової комісії
Олена Зінченко