Міжнародний день фізкультури та спорту в Україні

Протягом 14 – 17 вересня 2020 року Педагогічний фаховий коледж відзначав Міжнародний день фізкультури та спорту в Україні! Свято сміливих, цілеспрямованих, закоханих у спорт! Адже хто, як не ми, спортсмени, педагоги, та просто прихильники здорового способу життя, шануємо це свято найбільше.

Надзвичайно приємно, що за останні декілька років фізична культура і спорт стали невід’ємною частиною життя не лише студентської та викладацької спільноти, а й державної політики, стратегічною метою якої є здорова нація.

Ми раді усвідомлювати, що причетні до того факту, що з кожним днем прихильників спорту та здорового способу життя стає все більше.

Пишаймося спортивними досягненнями нашими жіночими волейбольною та баскетбольною командами, збірною волейбольною командою викладачів нашого рідного коледжу, особистими спортивними здобутками студентів: Акчуріна Аміра та Лобанова Савелія.

З вітальною піснею до нас із Ізраїлю завітала Переможниця Євробачення 2018, співачка – НЕТТА Барзілай разом з балетом «ТриЄшкі».

Також кожного дня нас радували своєю позитивною енергетикою, гарним настроєм та  запальними  активними руханками – здобувачі освіти  4 – Б шк. та 3 – Г шк., який подарував всім присутнім сучасний SMART DANSE!

Протягом тижня функціонувала виставка вітальних листівок.

Тематично оформлена фотозона сприяла мотиваційній активності здобувачів освіти у заходах присвячених тижню спорту.

Яскраві моменти спортивного тижня відображено у  відеороліках, які розташовані нижче… Дякуємо всім за активну участь !!! Бажаємо усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання нашого коледжу, Хортицької академії та України!

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/KkREtCnrMBU5qoWi6