методичнЕ об’єднання викладачів шкільної педагогіки та психології

18 листопада викладачі педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії взяли участь в онлайн-засіданні методичного об’єднання викладачів шкільної педагогіки та психології закладів освіти Південного регіону України, на якому обговорювалися  питання формування професійних компетентностей студентів  в умовах дистанційної освіти, викладання спеціальних курсів з підготовки здобувачів освіти  до роботи у НУШ, умови та строки проведення регіональної олімпіади з педагогіки та психології. Зустріч була результативною. Співпраця мотивує до вдосконалення професійної майстерності викладачів, розвитку їх креативності та творчості.

Голова циклової комісії Олена ВОЛИК