Enter your keyword

Останні новини

Математична освіта – у дослідженнях курсових робіт випускників коледжу

Математична освіта – у дослідженнях курсових робіт випускників коледжу

         На відділенні підготовки вчителів початкових класів успішно завершився етап публічних захистів курсових робіт з методики навчання математики. Викладачі математичних дисциплін Онуфрієнко О. Г., Голець Л. М. та Ляшенко І. А. разом зі студентами випускних груп представили на сайті коледжу свої пошукові дослідження, теми яких є актуальними для реалізації завдань Нової української школи та мають практичне спрямування на майбутню професійну діяльність.

         Студентка Циган А. продемонструвала результати своєї співпраці з Онуфрієнко О. Г. з питань використання конструкторів LEGO та методики «Шість цеглинок» на уроках математики за допомогою відеозахисту. Голець Л. М. разом зі студенткою Калиновською М. представили пошукові надбання через відеоматеріали практичних завдань, що спрямовані на дослідження розвитку логічного мислення здобувачів математичної освіти. Обидві студентки розмістили захисти своїх курсових робіт на ютуб-каналі.

         30. 04. 2020 р. Ляшенко І. А. разом зі студенткою Юрченко М. запросили колег і студентів 4 курсу групи Г на відеоконференцію та поділились своїми творчими успіхами. Відбулось цікаве обговорення проблеми розвитку критичного мислення учнів початкової школи у процесі вивчення геометричного матеріалу.

         Публічний захист онлайн-ресурсами – це сучасна форма дистанційного навчання, володіння якою демонструють викладачі циклової комісії і випускники коледжу. Матеріали досліджень, розроблені конспекти, дібрані та адаптовані до сучасних вимог завдання свідчать про високий рівень сформованості професійних компетентностей студентів і готовність їх до виконання завдань математичної освітньої галузі разом з учнями Нової української школи.

Бажаємо усім успіхів у професійному майбутньому!

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.