Enter your keyword

Останні новини

майстер-клас викладачі шкільної педагогіки і психології

майстер-клас викладачі шкільної педагогіки і психології

«Навчаючись навчаємо» – під такою назвою провели майстер-клас викладачі шкільної педагогіки і психології педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії 28 квітня 2021року.

Які особливості здобувачів освіти покоління «Z»? Який методичний арсенал педагога забезпечить успішну професійну підготовку майбутнього вчителя початкових класів в умовах змішаного навчання? Як зробити практичну підготовку майбутнього вчителя дієвою і ефективною дистанційно? Це питання, відповіді на які активно шукає освітянська спільнота.

Учасники майстер-класу ознайомилися з результативністю впровадження викладачами психолого-педагогічних дисциплін напрацювань за результатами відвіданих ними семінарів, вебінарів, методичних заходів різного рівня, участі в науково-практичних конференціях. Жвавий інтерес слухачів викликала інформація про нестандартні методи і прийоми формування професійних компетентностей у майбутніх асистентів вчителя інклюзивного класу.

«Docendo discimus” (у перекл. з лат. «Навчаючи вчуся») для викладачів циклової комісії шкільної педагогіки і психології – кредо сучасного викладача.

Голова циклової комісії Костянтин Юрченко

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.