Enter your keyword

Останні новини

Літня педагогічна практика триває…

Літня педагогічна практика триває…

У студентів 3-х курсів спеціальності 013 Початкова освіта та 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) фахового коледжу Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії продовжується літня педагогічна практика.

 Основний період табірної зміни найбільш тривалий і насичений різноманітними справами, що проводяться регулярно та увійшли в повсякденне життя табору та мають неабияку популярність у сучасних дітей.

А так як наші вожаті проходять літню практику у дистанційній формі, то і створення ними умов для організації виховної, розвивальної та оздоровчої роботи з дітьми відбувається нестандартно, творчо, за допомогою сучасних цифрових технологій.

Пропонуємо вашій увазі втілення креативних ідей студентами 3-А та 3-ОМ, які вони продемонстрували, готуючи квести, Тік-ток про життя дітей у таборі, танцювальний батл для активізації рухової активності вихованців під час проведення танцювальних конкурсів, креатив тайм «Місто майстрів» – відео заняття  з інструкціями про створення поробок, до проведення ігор, а також рекомендації вожатим у вигляді відео, презентацій « Врахування вікових особливостей дітей під час роботи в дитячому оздоровчому таборі».

Літня педагогічна практика 3-А

Літня педагогічна практика 3-ОМ

Бажаємо вам подальших успіхів і успішного завершення літньої педагогічної практики!

Методист: Бикова Т.Б.

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.