“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

Якщо ви зацікавлені у створенні красивих та функціональних ландшафтів, а також в бажанні зберегти природні ресурси та екологію, то спеціальність 206 Садово-паркове господарство може бути саме для вас.
Студенти, які здобувають освіту на цій спеціальності, отримують знання та навички в області проєктування та управління зеленими зонами, які забезпечують жителям міста комфортне та здорове середовище для життя.
Після закінчення навчання ви можете займатися дизайном, плануванням та доглядом за різними типами зелених зон, таких як парки, сквери, сади, приватні та комерційні землі. Крім того, ви можете займатися дослідженням та розробкою нових технологій, що забезпечують використання зелених зон у сталому та екологічному розвитку міст.
Після отримання диплому вас чекає перспектива навчання у КЗВО “Хортицька національна-навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради на спеціальності 206 Ландшафтний дизайн . Чекаємо саме на вас!