“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

Про важливість та необхідність вивчення іноземної мови навряд чи хтось буде сперечатися. Сучасні батьки розуміють, що правильна вимова звуків та збагачений словниковий запас у дошкільному віці дитини – запорука успіху вивчення мови в майбутньому. А також лінгвістичні вправляння розвивають пам’ять, уяву та мислення.Вчитель іноземної мови в закладах дошкільної освіти – фахівець, який забезпечить формування базових знань іноземної мови в дітей. Цьому сприятиме вивчення “Практичного курсу іноземної мови”, “Методики навчання іноземної мови в закладі дошкільної освіти” та інших дисциплін вибіркового блоку.

Після отримання диплома вас чекає перспектива навчання в КЗВО “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради зі спеціальностей 013 Початкова освіта, 016 Спеціальна освіта. Чекаємо саме вас!