“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

Стрімкий технологічний прогрес є визначальною рисою сьогодення. Якщо ви любите дітей та маєте бажання вчити їх програмуванню, розробці вебсайтів та іншим сучасним технологіям, то вступ до нашого закладу на вчителя початкових класів, вчителя інформатики початкових класів може бути для вас відмінним вибором.
Під час вивчення дисциплін вибіркового блоку ви зможете здобути практичні навички та знання, будете вчитися розробляти уроки та навчальні матеріали, використовуючи різноманітні програмні засоби. Крім того, ви будете вчитися педагогічним технологіям та методикам викладання, що дозволить вам ефективно комунікувати з дітьми та забезпечувати їхнє якісне навчання.
Після отримання диплому вас чекає перспектива навчання у КЗВО “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради на спеціальностях 013 Початкова освіта, 022 Медіадизайн, 022.01 Графічний дизайн, 016 Спеціальна освіта, 073 Менеджмент. Чекаємо саме на вас!