“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

Сьогодні весь світ відзначає річницю народження покровителя мистецтва – Гая Цільнія Мецената. Його ім’я стало символом творчості, натхнення та допомоги для багатьох художників та мистецьких проектів. І якщо ви хочете стати частиною цього світу, то спеціальність “Середня освіта. Образотворче мистецтво” в педагогічному фаховому коледжі може стати вашим вибором.Вчитель образотворчого мистецтва – це фахівець, який знайомить здобувачів освіти з основними мистецькими прийомами і вміннями, формує художні навички, розвиває інтерес до мистецтва. Вступ до коледжу дозволить вам отримати необхідні знання та навички для розвитку в цій галузі. У коледжі ви будете вивчати художньо-прикладну графіку, техніки і технології станкового живопису, декоративно-прикладне мистецтво та інші дисципліни вибіркового блоку. А також в коледжі передбачено здобування практичного досвіду у закладах загальної середньої освіти.Після отримання диплому вас чекає перспектива навчання у КЗВО “Хортицька національна-навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради на спеціальностях 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 013 Початкова освіта, 022 Медіадизайн, 022.01 Графічний дизайн, 016 Спеціальна освіта. Чекаємо саме на вас!