“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

Якщо ти креативний і винахідливий, якщо ти той, хто виконання будь-якого завдання перетворює на творчість, то спеціальність 022 Дизайн є саме тим, що вам потрібно. Ця спеціальність дозволяє знаходити інноваційні та ефективні рішення з використанням графічного дизайну, вебдизайну, дизайну інтер’єру та інших. Ви ознайомитесь з принципами дизайну, особливостями кольористики, композицією, типографікою та іншими важливими аспектами цієї сфери.
Після отримання освіти на спеціальності 022 Дизайн ви зможете знайти роботу в рекламних агентствах, дизайн-студіях, вебстудіях, креативних агентствах та інших компаніях, що займаються розробкою дизайну та реклами.
У педагогічному фаховому коледжі ви будете здобувати не лише теоретичний, а й практичний досвід у сфері цифрового дизайну. Після отримання диплому ви отримуєте можливість продовжити навчання у КЗВО “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради на спеціальностях 022 Медіадизайн, 022.01 Графічний дизайн, 073 Менеджмент. Чекаємо саме на вас!

0-02-05-28a7bbe7f17e2b18128b6255549b1f71b66a65f85ab33e0cb8e41511085b2e96_9f4ce9e0e43a2a1c