“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

Міжнародний день спорту – це прекрасна нагода згадати про значення спорту в нашому житті. Якщо ви мрієте про кар’єру в спортивній галузі, то вступ до коледжу на спеціальність, що готує вчителя початкових класів та організатора спортивних клубів та секцій, може бути саме тим кроком, який вам потрібен.
Організатор спортивних клубів та секцій – це фахівець, який відповідає за керівництво та розвиток спортивної інфраструктури, організацію тренувань та змагань. Вступ до коледжу дозволить вам отримати необхідні знання та навички. У нашому закладі освіти ви будете вивчати теорію та методику плавання, гімнастики, спортивних ігор та інші дисципліни вибіркового блоку. А також набуватимете практичний досвід у закладах загальної середньої освіти. Після отримання диплома вас чекає перспектива навчання у Комунальному закладі вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 227 Фізична терапія, ерготерапія, 013 Початкова освіта та 016 Спеціальна освіта. Чекаємо саме на вас!