Enter your keyword

Останні новини

Коли виникає вимушена і нагальна потреба дистанційного навчання, на допомогу приходять сучасні технології??

Коли виникає вимушена і нагальна потреба дистанційного навчання, на допомогу приходять сучасні технології??

Міністерство освіти і науки повідомило, що з 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин для всіх закладів освіти: дошкілля, позашкілля, профтех, загальної середньої, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти.
Перед педагогами постало непросте завдання: як дистанційно організувати освітній процес.? Крім офіційних рекомендацій від міністерства, є просте розуміння: є навчальні плани, яких необхідно дотримуватись. Як впоратись із цією непростою задачею??
Викладачі Педагогічного коледжу комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально – реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради мають можливість продуктивно організувати повноцінне дистанційне навчання під час карантину. ?
Під час карантину викладачі використовують різні можливості щодо планування домашніх завдань для студентів:
❗задати домашнє завдання з будь-якої теми і контролювати його виконання дистанційно;
❗змінювати остаточний термін виконання завдань;
❗контролювати, коли саме було виконано завдання конкретним студентом;
❗аналізувати статистику успішності як групи в цілому, так і окремих студентів;
❗автоматично завантажувати звіти про виконання роботи у таблицях Excel;
❗планувати час розсилки завдань;
❗налагоджувати невидиме для інших студентів індивідуальне спілкування з більш сором’язливими студентами тощо.


Кожного дня відповідно до розкладу навчальних занять викладачі виходять online на різних ресурсах: do.zpk.zp.ua на базі платформи Moodle і GSuite for Education. Під час роботи зі студентами викладачі використовують різні форми організації проведення online-занять. Але найбільшою популярністю користуються практичні заняття, коли студенти демонструють виконані завдання шляхом презентації відеофайлів. Під час спілкування через створені Viber -спільноти студенти щодня мають можливість поділитися своїми враженнями щодо дистанційного навчання, розповісти про свої досягнення та труднощі. Завідувач відділення підготовки вчителів дошкільної освіти, вчителів образотворчого мистецтва і дизайну Оласюк Ю.В., класні керівники академічних груп завжди готові надати допомогу тим студентам, які цього потребують. Спілкування класних керівників із завідувачем відділення також відбувається online.
Зараз, як ніколи, потрібні позитивні емоції і теплі слова підтримки та підбадьорювання для всіх учасників освітнього процесу.
МИ навчаємо з дому, а ВОНИ навчаються вдома.
І МИ, і ВОНИ обов’язково впораємося, маючи любов, терпіння, почуття гумору і, звичайно, оптимізм.

Коли виникає вимушена і нагальна потреба дистанційного навчання, на допомогу приходять сучасні технології??Міністерство освіти і науки повідомило, що з 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин для всіх закладів освіти: дошкілля, позашкілля, профтех, загальної середньої, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти.Перед педагогами постало непросте завдання: як дистанційно організувати освітній процес.? Крім офіційних рекомендацій від міністерства, є просте розуміння: є навчальні плани, яких необхідно дотримуватись. Як впоратись із цією непростою задачею??Викладачі Педагогічного коледжу комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально – реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради мають можливість продуктивно організувати повноцінне дистанційне навчання під час карантину. ?Під час карантину викладачі використовують різні можливості щодо планування домашніх завдань для студентів:❗задати домашнє завдання з будь-якої теми і контролювати його виконання дистанційно;❗змінювати остаточний термін виконання завдань;❗контролювати, коли саме було виконано завдання конкретним студентом;❗аналізувати статистику успішності як групи в цілому, так і окремих студентів;❗автоматично завантажувати звіти про виконання роботи у таблицях Excel;❗планувати час розсилки завдань;❗налагоджувати невидиме для інших студентів індивідуальне спілкування з більш сором’язливими студентами тощо. Кожного дня відповідно до розкладу навчальних занять викладачі виходять online на різних ресурсах: do.zpk.zp.ua на базі платформи Moodle і GSuite for Education. Під час роботи зі студентами викладачі використовують різні форми організації проведення online-занять. Але найбільшою популярністю користуються практичні заняття, коли студенти демонструють виконані завдання шляхом презентації відеофайлів. Під час спілкування через створені Viber -спільноти студенти щодня мають можливість поділитися своїми враженнями щодо дистанційного навчання, розповісти про свої досягнення та труднощі. Завідувач відділення підготовки вчителів дошкільної освіти, вчителів образотворчого мистецтва і дизайну Оласюк Ю.В., класні керівники академічних груп завжди готові надати допомогу тим студентам, які цього потребують. Спілкування класних керівників із завідувачем відділення також відбувається online. Зараз, як ніколи, потрібні позитивні емоції і теплі слова підтримки та підбадьорювання для всіх учасників освітнього процесу. МИ навчаємо з дому, а ВОНИ навчаються вдома.І МИ, і ВОНИ обов'язково впораємося, маючи любов, терпіння, почуття гумору і, звичайно, оптимізм.

Опубліковано Yulija Olasyuk Неділя, 29 березня 2020 р.

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.