Enter your keyword

Останні новини

КАЛЕЙДОСКОП ЛІТНЬОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

КАЛЕЙДОСКОП ЛІТНЬОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

У зв’язку з продовження адаптивного карантину»  з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19),  дотримання протиепідеміологічних вимог та виконання рекомендацій, літня педагогічна практика студентів 3-А, Б, В, Г, 2-Є сп. 013 Початкова освіта, 3-ОМ сп 014 Образотворче  мистецтво проводиться дистанційно.  Наше суспільство інформаційне, тому програма проведення практики дає можливість виявити творчі здібності  студентів, сформувати уміння використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології в організації та проведенні літнього відпочинку школярів.

Дітям необхідна особистість вожатого, поважаючого себе та інших. Бути вожатим – значить бути переконаною людиною і сповідувати  віру у дитину, особистим прикладом переконувати і виховувати. Сучасні діти на перше місце ставлять спілкування, доброту, душевність, щирість і відвертість. У нового покоління майже відсутні значимі авторитети, тому нашим завданням є  стати цим педагогічним авторитетом. Як  будували суб’єкт- суб’єктні відносини, взаємо збагачене спілкування день за днем, як стати компетентним педагогом, справжнім вожаком. На ці  й багато інших питань студенти коледжу знаходять відповіді на практиці, яка проводиться в онлайн режимі, з використанням сучасних інформаційних ресурсів.

Основна діяльність табору є табірна зміна (підготовчий, основний і заключний періоди). Що ж таке табірна зміна? У поняття вкладено основний педагогічний смисл табірного життя. Зміна – це дуже точна назва певного періоду життєдіяльності, ім’я якому –  тимчасовий дитячий колектив. Зміна у таборі – це зміна дитячого оточення, стилю життєдіяльності і часто ЗМІНА САМОГО СЕБЕ. Для більшості дорослих зміна – це теж зміна стилю життя, зміна різних форм і методів роботи– весь період роботи у таборі – це творчий пошук, співпраця дорослих і дітей, це перебування або життя в прекрасній країні – Дитинство!  У рубриці Щоденник літньої практики пропонуємо Вашій увазі творчі напрацювання наших студентів.

Завідувач навчально-виробничої практики Гужва О.І.

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.