Enter your keyword

Останні новини

ЯК ВІДНОВИТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАЛАНС?

ЯК ВІДНОВИТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАЛАНС?

Під час війни загострюється страх, суцільний стрес оголює нерви, позначається на самопочутті. В той же час після хвилі емоцій, які ми всі пережили наша психіка поволі починає приймати нову реальність. Війна торкнулась кожного. Але життя продовжується!

Адаптація до нових більш небезпечних реалій – це запорука виживання. Фіксуйте увагу на тому, що вдалося зберегти і що можна зробити сьогодні та у майбутньому!

У стані адаптації треба усвідомити: ми знаходимося в нових умовах на невизначений термін. Треба навчитись функціонувати в нових умовах! Це інший, новий етап нашого життя. Кожен має це опанувати!

Дуже важливо вийти на фазу адаптації, у якій ми діятимемо раціонально, усвідомлено та більш стійко. Кожен має вчитись керувати собою! Бо в сучасних умовах ми можемо вплинути лише на себе.

Створюйте щоденник життя (письмово, в хмарах, подумки) підведіть підсумки дня. Запишіть в ньому все, що вам дав цей день, свої почуття, свої думки. Відчуйте вдячність за те, що близькі вам люди поруч. Це найцінніше! Зосереджуйте на тому, що ви маєте! Бережіть те, що у вас є “тут та зараз”!

Знайдіть свої власні рецепти спокою й станете провідником сили для інших!

Практичний психолог Муравська О.А.


Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.