Enter your keyword

Галерея лепбуків «ПРАВИЛА І РУТИНИ»

З 16 по 20 грудня студенти і викладачі коледжу мали змогу відвідати виставку-галерею лепбуків «Правила і рутини», організовану студентами 3 курсу груп В,Г спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом викладача психолого-педагогічних дисциплін Юрченка К.І..

Правила класу передають очікування щодо відповідної загальної поведінки в класі. На початку навчального року їх розробляють і приймають усім класом, зображують на плакаті та розміщують на видному місці.

Рутини – це необхідні й передбачувані щоденні задачі, які супроводжують навчально-виховний процес.

РУТИНИ ДОПОВНЮЮТЬ ПРАВИЛА І ВИВІЛЬНЯЮТЬ ЧАС ДЛЯ НАВЧАННЯ. УСІ РУТИНИ МОЖНА ПОДІЛИТИ НА: РУТИНИ ПЕРЕМІЩЕННЯ, РУТИНИ УРОКУ І ЗАГАЛЬНІ РУТИНИ.

Студенти у формі лепбуків поділилися з відвідувачами «Галереї» своїм баченням найважливіших правил і рутин, необхідних для організації освітнього процесу у перші місяці навчання у початковій школі.

Вдячні всім відвідувачам за висловлені пропозиції та побажаня! J.

З повагою, студенти 3-В,Г шк. і викладач психолого-педагогічних дисциплін Юрченко К.І.

Коментарі відсутні