Доброчесність і справедливість

24.02.2020р. виховна година для студентів випускних груп сп. 012 Дошкільна освіта була присвячена темі “Доброчесність і справедливість”.
Завідувач відділення підготовки вчителів дошкільної освіти Оласюк Ю. В. нагадала майбутнім випускникам напередодні захисту курсових робіт про основні порушення академічної доброчесності: плагіат, самоплагіат, списування, академічний саботаж, академічне шахрайство, фабрикацію, фальсифікацію тощо.
Після проведеної бесіди, виконання різноманітних завдань студенти зробили висновок, що академічна доброчесність покликана боротися з плагіатом як виявом шахрайства в студентських наукових роботах; фальсифікацією результатів наукових досліджень; обманом, списуванням.
Важливість академічної доброчесності зрозуміла кожному, адже вона впливає на якість освіти, рівень розвитку суспільства. Тому ми сподіваємося, що академічна доброчесність буде внутрішньою потребою кожного студента Педагогічного коледжу Комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна академія” Запорізької обласної ради.

Більше фото…