Багатогранність навчального процесу студентів спеціальності 013 Початкова освіта

Шановні випускники, ми раді вас бачити у стінах коледжу. У зв’язку з оголошеним карантином у школах міста Запоріжжя, ви повернулися на навчання. Я рекомендує вам скористатися цією нагодою для завершення оформлення курсових робіт та переглянути створений мною посібник «Методичні рекомендації щодо оформлення курсових робіт», щоб після практики одразу дати науковим керівникам для перевірки і своєчасного захисту курсову роботу.
А на переддипломній практиці, для реалізації вашої правової компетентності і полегшення підготовки проведення заходів у школі на правову тематику рекомендую вам створений мною посібник «Правове виховання учнів початкової школи», у якому подано різнопланову інформацію:

• конспекти уроків;
  • творчі завдання для учнів;
  • сценарії свят;
  • тести та ін.

Посібник в ігровій формі реалізує правове виховання учнів початкової школи.
Щиро бажаю вам успіхів на переддипломній практиці!

Завідувач відділення початкової  освіти, Орловська Л.О.