28.08.2020 року відбулося засідання педагогічної ради педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії.

З вітальним словом виступила проректор з наукової роботи, д.п.н., доцент Гордієнко Наталя Миколаївна, інформувала колектив про головні досягнення Хортицької національної академії за 2019-2020 н.р.

Директор коледжу Лопатинська Наталя Анатоліївна звітувала про виконання річного плану роботи педагогічного фахового коледжу за 2019-2020 н.р. Було обговорено та затверджено річний план роботи педагогічного фахового коледжу на 2020-2021 н.р.

Положення затверджено колективом одноголосно.