08 квітня 2020 року на базі педагогічного коледжу Хортицької Національної Академії відбулася ІІ Регіональна науково-практична конференція педагогічних закладів освіти Південного регіону України

«Підготовка фахівців дошкільної та початкової галузі в контексті сучасних тенденцій розвитку педагогічної освіти: проблеми, теорія, практика» (заочно).

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Інноваційна практика підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти на засадах компетентнісного та особистісно орієнтованого підходу.
  2. Формування професійно-педагогічних компетентностей вчителя початкової освіти в контексті пріоритетів Концепції Нової української школи.
  3. Організаційно-методичні нововведення в практиці формування ключових компетентностей молодших школярів згідно з Державним стандартом початкової освіти.
  4. Досвід і проблеми організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами для забезпечення рівного доступу до якісної освіти.

Учасники конференції надіслали тези і доповіді, у яких розглядаються проблеми професійної підготовки педагогів дошкільної і початкової освіти в контексті сучасних тенденцій розвитку педагогічної освіти. У центрі уваги авторів теоретичні напрацювання і практичний досвід формування професійних компетентностей фахівців в контексті пріоритетів Концепції Нової української школи, впровадження організаційно-методичних нововведень в практику формування ключових компетентностей молодших школярів згідно з Державним стандартом початкової освіти, а також досвід організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Дані публікації можуть використовуватися викладачами педагогічних закладів освіти, вчителями початкових класів, вихователями дошкільних закладів освіти, студентами при підготовці і написанні науково-дослідних, курсових робіт.

Активну участь  у конференції взяли викладачі педагогічного коледжу.

Дякуємо учасникам конференції за плідну співпрацю.