Enter your keyword

Останні новини

Радіодиктант національної єдності

Радіодиктант національної єдності

27 жовтня 2023 року об 11.00 в Україні відбудеться Радіодиктант національної єдності. Саме в цей день, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть День української писемності та мови.

За 23 роки свого існування Радіодиктант встиг стати наймасовішим флешмобом, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світу. Зокрема, минулоріч його писали понад пів мільйона осіб різного віку й професій на шести континентах планети (разом з ученими на станції “Академік Вернадський” в Антарктиді). На перевірку тексту на “Українське Радіо” надійшло понад 30 тисяч електронних листів і майже 10 тисяч паперових.

Авторкою тексту цьогоріч стала поетеса, перекладачка та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко, а читатиме диктант у прямому ефірі актор, театральний режисер та виконавець ролі брата Олекси Довбуша – Івана в популярному фільмі “Довбуш” Олексій Гнатковський.

За годину прямого ефіру відбудуться включення з різних точок України, де люди в безпечних місцях писатимуть радіодиктант разом з усім світом, зокрема й на фронті (якщо воїни матимуть таку можливість).

Транслювати Радіодиктант будуть:

· на хвилях “Українського Радіо” та “Радіо Культура”,

· на YouTube-каналі “Українського Радіо”;

· на Facebook-сторінках “Суспільного”;

в ефірі телеканалу “Суспільне Культура”.

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.